Oferujemy usługi w zakresie:

1. Serwis Klimatyzacji:Bosch, Hella

Klimatyzacja w Twoim samochodzie to już standard, ale coś za coś.

Pamiętaj! Wymiana czynnika chłodzącego i oleju kompresora przynajmniej raz na 2 lata. Odgrzybianie nawiewów i wymiana filtra pyłkowego raz do roku lub co około 15 tys. km. To ważne dla Twojego samochodu, dla Twojego zdrowia jak i komfortu jazdy.

2. Diagnostyka komputerowa: Bosch

We współczesnych samochodach zarówno przy wymianie oleju, kontroli pamięci usterek jak i wielu innych czynnościach obsługowych niezbędny jest nowoczesny sprzęt diagnostyczny.

Jako partner Bosch-a posiadamy profesjonalny sprzęt diagnostyczny i oferujemy usługi w tym zakresie.

3. Wymiana oleju: Mann, Filtron, Bosch,Motul,Mobil,Catrol

Nic nie trwa wiecznie, olej w silniku również nie jest na wieczność. Z biegiem czasu i przejechanych kilometrów traci właściwości smarne i zbiera dużą ilość zanieczyszczeń z silnika (np. produkty uboczne procesu spalania i tarcia).

Poza tym, co również istotne, specyfika jazdy po Śląsku to ciągła jazda miejska (hamowanie, przyspieszanie, stanie na światłach itp.) Zalecamy wymianę oleju silnikowego średnio raz do roku lub co 15 tys. km (oleje syntetyczne) oraz co 10 tys. km (oleje półsyntetyczne).
Chyba, że producent samochodu zaleca inaczej.

4. Wymiana klocków,tarcz hamulcowych : Bosch, ATE,Remsa,Textar i inne marki

Dobre hamulce = bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich. Proponujemy kompleksową obsługę układów hamulcowych (również tych z elektrycznym hamulcem postojowym): kontrola, wymiana klocków, tarcz, płynu hamulcowego. Jako partner firmy ATE (wiodącego producenta układów hamulcowych również na pierwszy montaż) posiadamy profesjonalne urządzenia do obsługi i naprawy układu hamulcowego.

5. Wymiana opon,naprawa sprzęgieł ,"dwumas " ,amortyzatory ,naprawa zawieszenia :

Wymiana opon - z przyjemnością informujemy, iż wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i sugestiom naszych stałych klientów, rozszerzamy nasz zakres usług o wymianę, wyważanie opon, obsługę hamulcową (klocki, tarcze hamulcowe), naprawę zawieszeń. Staramy się podchodzić do tych tematów tak samo profesjonalnie jak i do naszej podstawowej działalności jaką jest wymiana oleju i filtrów.

Posiadamy fachową wiedzę i profesjonalny sprzęt, dzięki czemu możemy zapewnić najlepszą i szybką obsługę. Mamy nadzieję, że dzięki temu zyskacie przede wszystkim Wy - nasi klienci, którzy zostaniecie dobrze obsłużeni w swoim zaufanym warsztacie.

Wymianę, wyważanie opon realizujemy w warsztacie przy ul. Lipowej. Serdecznie zapraszamy.

6. Wymiana oleju przekładniowego w skrzyniach automatycznych

Dynamiczna i statyczna wymiana oleju w automatycznych skrzyniach biegów tylko u nas.

Skomplikowany mechanizm skrzyni biegów wymaga dbałosci o odpowiednią jakość smarowania. Regularna wymiana oleju przekładniowego zapewnia długą żywotność i bezproblemowe działanie skrzyni.

Zalecane okresy wymiany oleju przekładniowego w automatycznych skrzyniach biegów to przedział ok. 60-70 tys. kilometrów. Biorac pod uwagę, iż standartowo jest to co kilka dobrych lat jazdy, koszty obsługi olejowej w porównaniu z potencjalnymi kosztami napraw są niewspółmiernie małe.

Mamy duże, wieloletnie doświadczenie w obsłudze szerokiego spektrum skrzyń automatycznych: PDK, CVT (Multitronic), Tiptronic, Powershift, DSG 3-,4- ,5-,6-,7-,8- oraz 9-biegowyxch. Dysponujemy arsenałem markowych filtrów hydraulicznych oraz dedykowanych olejów przekładniowych.

7. Wymiana pasków rozrządu ,wielorowkowych : Gates, Bosch

Kupiłeś samochód z "drugiej ręki"? Nie wiesz co masz w środku? Przyjedź, wymień olej w silniku oraz pasek rozrządu. To podstawa, żeby spokojnie jeździć. Poproś nas, żebyśmy sprawdzili również inne podzespoły, np.: stan i jakość płynów, klocków, filtrów, pasków pomocniczych, oleju w skrzyni, moście itp.

8. Wymiana świec żarowych i zapłonowych

Potrzebujesz sprawnego układu zapłonowego i zasilania paliwem? A kto nie potrzebuje - odpowiesz. Wymień świece zapłonowe lub żarowe, przypomnimy Ci o wymianie filtra paliwa, szczególnie w okresie jesienno-zimowym i szczególnie w dieslach (NGK, Bosch, Filtron, Mann) zalecana wymiana filtra paliwa co około 25-35 tys. km.

Z innych usług wykonujemy również:

  • wymiana płynów (sprawdzimy stan i jakość wszystkich płynów)
  • wymianę amortyzatorów
  • posiadamy szeroką gamę olejów (Mobil,Motul, Castrol,Elf,GM,Shell, Lotos) jak również filtrów, świec, klocków renomowanych firm jak i tych dobrych a trochę tańszych (ATE, Bosch, Filtron, ETF, Remsa, NGK itp.)

Wystawiamy faktury VAT!

Rabaty dla stałych klientów!